Brelok Hauever Ale jaja

15.00 

Znasz to uczucie, gdy w drodze na spacer podpiąłeś już psa do smyczy, zabrałeś ze sobą szarpak, kupownik, dwie piłki, dysk, zatrzasnąłeś za sobą drzwi mieszkania, by po chwili się spostrzec, że nie masz ze sobą kluczy? My znamy, dlatego w Wasze łapki oddajemy nasz breloczek, do którego można podpiąć całą ich kiść.

Długość breloka to ok. 18cm. Szerokość taśmy 20mm.

Clear

WZÓR “ALE JAJA”
Twój pies może wcielić się w prawdziwego kucharza jajecznych specjałów dzięki wzorowi “Ale Jaja”! Ten wyjątkowy motyw to nie tylko urocze jajka sadzone udające kwiaty. To także świetna okazja dla Twojego psa, aby wykazał się humorem i zamiłowaniem do humorystycznych dodatków!

Twój pies teraz może stać się ekspertem od jajek w zestawie akcesoriów “Ale Jaja”. Będzie dobrym i pięknym towarzyszem na spacerze oraz da się poznać jako prawdziwy znawca gotowania jajek sadzonych!

Pozwól, aby wzór “Ale Jaja” stał się nieodłącznym elementem garderoby Twojego psa – przecież życie z nim to nieustanna zabawa w różnorodnych odsłonach!

Waga05 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
Wzór

ACHTUNG, AKSOLOTL, ARBUZY, ATLANTYDA, BALI, BORNEO, CANDY BRUSH, ĆMY, FLORKA, GOLASY, GRZYBKI, HAU HAU, KRAKEN, KROKSY, MIAMI, MIŁOŚĆ, MOCZARKA, NIEBIESKIE POMARAŃCZKI, NOC, OH MY GAD!, PIF PAF!, RETRO, ROBAKI, RÓŻOWE POMARAŃCZKI, ŚWINIOMYCIE, W DRZEWACH, W GÓRACH, WANTA, ŻÓŁTE ROBAKI

SKU: Brak danych Kategoria: Tag: