Brelok Hauever Cukierek albo Sikus

15.00 

Znasz to uczucie, gdy w drodze na spacer podpiąłeś już psa do smyczy, zabrałeś ze sobą szarpak, kupownik, dwie piłki, dysk, zatrzasnąłeś za sobą drzwi mieszkania, by po chwili się spostrzec, że nie masz ze sobą kluczy? My znamy, dlatego w Wasze łapki oddajemy nasz breloczek, do którego można podpiąć całą ich kiść.

Długość breloka to ok. 18cm. Szerokość taśmy 20mm.

Clear

WZÓR “CUKIEREK ALBO SIKUS”
W HAUEVER Halloween spotyka czworonogi! Przenosimy magię tego wyjątkowego święta do świata Twojego psa, prezentując zjawiskowe akcesoria w specjalnym, uroczo-przerażającym wydaniu. Zamienią one Twojego psa w małego bohatera przebieranej imprezy. Dodadzą też makabrycznie dużo stylu w trakcie codziennych spacerów. Przygotuj swojego bohatera na niezapomnianą przygodę w duchu Halloween. Z naszymi akcesoriami Twój pies będzie gotowy na karnawałowy sezon pełen zabawy i magii. Spędź ten wyjątkowy czas razem z nami i swoimi psami! 🎃🐾 Razem stworzymy niesamowite wspomnienia z tegorocznej halloweenowej imprezy!

Waga05 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
Wzór

ACHTUNG, AKSOLOTL, ARBUZY, ATLANTYDA, BALI, BORNEO, CANDY BRUSH, ĆMY, FLORKA, GOLASY, GRZYBKI, HAU HAU, KRAKEN, KROKSY, MIAMI, MIŁOŚĆ, MOCZARKA, NIEBIESKIE POMARAŃCZKI, NOC, OH MY GAD!, PIF PAF!, RETRO, ROBAKI, RÓŻOWE POMARAŃCZKI, ŚWINIOMYCIE, W DRZEWACH, W GÓRACH, WANTA, ŻÓŁTE ROBAKI

SKU: Brak danych Kategoria: Tag: