GOTOWCE / Obroża ze sprzączką W górach 25MM, 20-30CM, PODSZYCIE LAZUROWE + SREBRNY NIKIEL

54.00 

Czy można akwarelowy rysunek przenieść na taśmę, z której zostanie zrobiona smycz, obroża lub szelki? My tak właśnie zrobiliśmy! Jeżeli kochasz góry tak jak my, to z pewnością zakochasz się w tych fioletach i błękitach. Klimat, którego nie da się powtórzyć w żadnym innym wzorze.

Obroża ze sprzączką to produkt dla tych, którzy nie ufają nawet najlepszym klamrom z plastiku, klamrom metalowym, półzaciskom, instytucjom rządowym oraz FBI. Polecamy ją: silnym psom, które samym spojrzeniem wyginają metalowe trzepaki, pieskom, które potrzebują obroży wyściełanej mięciutkim jak pluszaczek podszyciem, futrzakom, których długa sierść często jest przycinana plastikową lub metalową klamrą na zatrzask. Obroże na sprzączkę możecie kupić w dwóch wariantach – z okuciami z powłoką ze srebrnego niklu oraz w wersji premium – z różowym złotem.

 

Uwaga! Przy intensywnym użytkowaniu mokrej obroży z neoprenem kolor czerwony lub bordowy może farbować sierść.

1 w magazynie

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi powłoka z lakieru lub różowego złota.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Kategoria: Tag: