Obroża Martingale Achtung! Achtung!

45.00 65.00 

Kolekcja Achtung! została stworzona z myślą o psach:
– agresywnych
– lękliwych
– pracujących
– trenujących
– chorych
– w kwarantannie
– starych
– suk w trakcie cieczki lub takich, które po prostu nie mają ochoty na kontakt z ludźmi lub innymi psami.
Jeżeli w trakcie spacerów często napotykacie na życzliwych, ale nieco natrętnych ludzi, gotowych pogłaskać Waszego psa bez pozwolenia, jeżeli chcecie dać innym psiarzom zawczasu znać, że zbliżacie się z chorym psem, który nie może mieć kontaktu z kolegami, jeżeli trenujecie rozproszenia w ruchliwym miejscu miasta, ale obawiacie się nieustannych zaczepek ze strony przechodniów, to zapraszamy Was do wypróbowania naszej smyczy.
Dominującym kolorem we wzorze Achtung! jest żółć, która powszechnie uznana jest za barwę ostrzegawczą i wpisuje się w ideę Yellow Dog Project. Na awersie widnieje napis „NIE PODCHODŹ” natomiast rewers zawiera słowo „STOP”.

Obroża Martingale wygląda nieco jak obroża z uchwytem na kubek z kawą ze Starbucksa, ale nie – to tylko obroża martingale – inny typ półzacisku dla psiego hipstera. Mechanizm wbrew pozorom jest prosty jak sznurek w kieszeni – smycz podczepiona do pętli z przodu przy ciągnięciu powoduje zaciskanie obroży, ale w przeciwieństwie do klasycznego półzacisku jej konstrukcja ogranicza brzęczenie okuć. Polecamy tym, którzy szczególnie umiłowali sobie ciszę.

Uwaga!
* Zakres regulacji obroży podany jest bez paska zaciskowego.
* Metalowe okucia nie lubią się ze słoną wodą – radzimy unikać kontaktu z morzem ponieważ mogą zardzewieć.
* Produkt z kolorem okuć i nitów innym niż STANDARD dla achtung! – CZARNY, nie podlega zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA OBROŻY MARTINGALE:
– podszycie neoprenem
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard

Clear

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby obroża jak najdłużej ''rosła'' razem z pieskiem.

    Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Kategoria: Tag: