Obroża z klamrą Gęsty gąszcz

38.0053.00

Zaakcentuj nadchodzącą wiosnę i lato soczystą i świeżą zielenią. Gęsty gąszcz to kolejny wzór, w którym dobrze się będzie czuć zarówno pies jak i suczka. Awers zdobi plątanina listków, na rewersie znajdziesz drobne zielone konfetti. Jeżeli lubisz błyszczeć, dobierz do niego okucia z różowego złota, ale miętowe, żółte lub czarne będą się prezentować równie dobrze.

Obroża z klamrą to klasyczne i bardzo popularne rozwiązanie zapięcia psa. Posiada nylonowy zatrzask firmy Duraflex, który jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, kontakt z wodą oraz tajemną siłę Mordoru… Oprócz tego jest lekko wygięty, dzięki czemu doskonale przylega do psich krągłości. 

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż czarny, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Clear
  • 0 zł
  • 0 zł

  Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby obroża jak najdłużej ''rosła'' razem z pieskiem.

 • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

  • 10 zł
  • 4 zł
  Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Wymiary 20 × 20 × 20 cm