Sorry, i can’t

25.00 

Pies kocha bezwarunkowo i bez względu na wszystko. Dlatego, gdy znajomi chcą Cię wyrwać na piątkowe szaleństwo, rezygnujesz, bo w planach masz spacer z psem i wieczorne kocykowanie. Niezależnie od tego, czy posiadasz w domu buldoga francuskiego, border collie, shih tzu czy wyjątkowego kundelka, najlepsze co może Cię spotkać na świecie, to ciepły okład z miękkiego psiego ciałka. Mamy rację?  Nasze “Sorry I can’t” polecamy jako prezent dla psiego rodzica, który czerpie z życia z psem pełnymi garściami. Bliska osoba ma urodziny, ale nie wiesz, jaki rozmiar szelek nosi jego pies? Podaruj mu plakat, który wyraża wszystko, co psiarzowi gra w duszy.

Plakat zaprojektowała Alicja Użarowska, która jest ekstremalnym połączeniem Artysty i Crazy Dog Lady. Rysuje całe życie nieprzerwanie, od kiedy pierwszy raz dostała kredkę do ręki. Tak samo intensywnie otacza się dużą ilością psów na raz. Obecnie jest to sześć hiper aktywnych psów pasterskich. Na co dzień pracuje przy projektowaniu wizualnym gier komputerowych. Wolne chwile poświęca na ilustrowanie swoich przygód i treningi sportowe z psami

 

  • Nasza grafika świetnie się też sprawdzi jako plakat do salonu lub pokoju dziecięcego. Podkreślisz nim wyjątkowy charakter miejsca i swoje zainteresowania.
  • Sceny z życia Psiego Rodzica uwieczniliśmy na papierze 200 gram/mat – format A3
  • Każdy plakat wysyłany w usztywnianym kartonie, z którego możesz zrobić zabawkę węchową dla psiaka.
  • Jeżeli chcesz obejrzeć pozostałe nasze plakaty, zajrzyj TUTAJ.
Wymiary 42 × 30 cm
Kategorie: ,