Smycz miejska Achtung! Achtung!

69.00 79.00 

Kolekcja Achtung! została stworzona z myślą o psach:
– agresywnych
– lękliwych
– pracujących
– trenujących
– chorych
– w kwarantannie
– starych
– suk w trakcie cieczki lub takich, które po prostu nie mają ochoty na kontakt z ludźmi lub innymi psami.
Jeżeli w trakcie spacerów często napotykacie na życzliwych, ale nieco natrętnych ludzi, gotowych pogłaskać Waszego psa bez pozwolenia, jeżeli chcecie dać innym psiarzom zawczasu znać, że zbliżacie się z chorym psem, który nie może mieć kontaktu z kolegami, jeżeli trenujecie rozproszenia w ruchliwym miejscu miasta, ale obawiacie się nieustannych zaczepek ze strony przechodniów, to zapraszamy Was do wypróbowania naszej smyczy.

Dominującym kolorem we wzorze Achtung! jest żółć, która powszechnie uznana jest za barwę ostrzegawczą i wpisuje się w ideę Yellow Dog Project. Na awersie widnieje napis „NIE PODCHODŹ” natomiast rewers zawiera słowo „STOP”.

Uwaga! Produkt z kolorem okuć i nitów innym niż STANDARD dla achtung! – CZARNY lub personalizacją, nie podlega zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA SMYCZY MIEJSKICH:
– podszycie rączki neoprenem
– kolor okuć inny niż standard
– dodatkowe półkółko
– wydłużenie smyczy

Długość całkowita smyczy jest liczona razem z karabińczykiem.

Clear
  • section
    Wyczyść opcje

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga0.2 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategoria: Tag: