Smycz miejska Cukierek albo Sikus

69.00 79.00 

W HAUEVER Halloween spotyka czworonogi! Przenosimy magię tego wyjątkowego święta do świata Twojego psa, prezentując zjawiskowe akcesoria w specjalnym, uroczo-przerażającym wydaniu. Zamienią one Twojego psa w małego bohatera przebieranej imprezy. Dodadzą też makabrycznie dużo stylu w trakcie codziennych spacerów.

Przygotuj swojego bohatera na niezapomnianą przygodę w duchu Halloween. Z naszymi akcesoriami Twój pies będzie gotowy na karnawałowy sezon pełen zabawy i magii. Spędź ten wyjątkowy czas razem z nami i swoimi psami! 🎃🐾

Razem stworzymy niesamowite wspomnienia z tegorocznej halloweenowej imprezy!

Jeżeli Twój pies osiągnął 15 stopień wtajemniczenia posłuszeństwa wobec człowieka i w trakcie spacerów grzecznie chodzi przy nodze, to smycz miejska będzie doskonała na wspólne wyjścia. Możesz wybrać spośród trzech szerokości, dwóch długości i wielu wzorów. Dla psów o różnych gabarytach przygotowaliśmy różne wielkości karabinków w kilku kolorach. Także zrób sobie herbaty, weź psa na kolana i miłego wybierania!

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru, lub kolorem okuć innym, niż STANDARD (dla wzoru Cukierek albo Sikus jest to kolor Lazur), nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA SMYCZY MIEJSKICH:
– podszycie rączki neoprenem
– kolor okuć inny niż standard
– dodatkowe półkółko
– wydłużenie smyczy

Długość całkowita smyczy jest liczona razem z karabińczykiem.

Clear
  • section
    Wyczyść opcje

type=”transparent” down=”10″]

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

[/vc_column][/vc_row]

Waga0.2 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategoria: Tag: