SMYCZ MIEJSKA GĘSTY GĄSZCZ

SMYCZ MIEJSKA GĘSTY GĄSZCZ

45.0060.00

Zaakcentuj nadchodzącą wiosnę i lato soczystą i świeżą zielenią. Gęsty gąszcz to kolejny wzór, w którym dobrze się będzie czuć zarówno pies jak i suczka. Awers zdobi plątanina listków, na rewersie znajdziesz drobne zielone konfetti. Jeżeli lubisz błyszczeć, dobierz do niego okucia z różowego złota, ale miętowe, żółte lub czarne będą się prezentować równie dobrze.

Jeżeli Twój pies osiągnął 15 stopień wtajemniczenia posłuszeństwa wobec człowieka i w trakcie spacerów grzecznie chodzi przy nodze, to smycz miejska będzie doskonała na wspólne wyjścia. Możesz wybrać spośród trzech szerokości, dwóch długości i 11 wzorów. Dla psów o różnych gabarytach przygotowaliśmy dwa rodzaje karabinków w kilku kolorach. Także zrób sobie herbaty, weź psa na kolana i miłego wybierania! 🙂

Uwaga! Produkt z kolorem okuć i nitów innym niż czarny nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Clear
  • 0 zł
  • 0 zł
  • 3 zł
 • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

  • 12 zł
  Wyczyść opcje

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga05 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm