promocja

Smycz Przepinana Gęsty gąszcz

79.20 85.50 

Zaakcentuj nadchodzącą wiosnę i lato soczystą i świeżą zielenią. Gęsty gąszcz to kolejny wzór, w którym dobrze się będzie czuć zarówno pies jak i suczka. Awers zdobi plątanina listków, na rewersie znajdziesz drobne zielone konfetti. Jeżeli lubisz błyszczeć, dobierz do niego okucia z różowego złota, ale miętowe, żółte lub czarne będą się prezentować równie dobrze.

Smycz przepinana to dobre rozwiązanie dla psów, których główną życiową misją jest penetrowanie wszystkich zakątków na trasie codziennego spaceru, a zwłaszcza poza nią. Jest znacznie dłuższa od smyczy miejskiej (2,5m oraz 3 m), ale dystans, który dzieli przewodnika od psa można swobodnie regulować w zależności od tego, czy chcemy mu towarzyszyć we WSZYSTKICH momentach, czy jednak zostawimy mu odrobinę intymności 🙂

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż STANDARD dla gęstego gąszczu – CZARNY, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Clear
    • 0 zł
    Wyczyść opcje

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm