Szelki Guard Achtung! Achtung!

95.00 139.00 

Kolekcja Achtung! została stworzona z myślą o psach:
– agresywnych
– lękliwych
– pracujących
– trenujących
– chorych
– w kwarantannie
– starych
– suk w trakcie cieczki lub takich, które po prostu nie mają ochoty na kontakt z ludźmi lub innymi psami.
Jeżeli w trakcie spacerów często napotykacie na życzliwych, ale nieco natrętnych ludzi, gotowych pogłaskać Waszego psa bez pozwolenia, jeżeli chcecie dać innym psiarzom zawczasu znać, że zbliżacie się z chorym psem, który nie może mieć kontaktu z kolegami, jeżeli trenujecie rozproszenia w ruchliwym miejscu miasta, ale obawiacie się nieustannych zaczepek ze strony przechodniów, to zapraszamy Was do wypróbowania naszej smyczy.
Dominującym kolorem we wzorze Achtung! jest żółć, która powszechnie uznana jest za barwę ostrzegawczą i wpisuje się w ideę Yellow Dog Project. Na awersie widnieje napis „NIE PODCHODŹ” natomiast rewers zawiera słowo „STOP”.

Szelki Guard są bezpieczne – bo nawet najbardziej gibki psi jogin nie będzie w stanie się z nich wydobyć. Wygodne – regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować szelki nawet do psów, które zmagają się z efektem jojo. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że psy różnią się między sobą kubaturą i potrafią przyjmować różne stany skupienia, najchętniej szelki wykonujemy na dokładny wymiar. W tym celu, po wybraniu szerokości taśmy i zbliżonego rozmiaru, kliknij opcję ”Dostosowanie rozmiaru”.

Sprawdź jak zmierzyć psa!

Uwaga!
* Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż STANDARD dla achtung! – CZARNY, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA SZELEK GUARD:
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard
– uchwyt na rękę
– dodatkowe półkółko na brzuchu

Clear

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby szelki jak najdłużej ''rosły'' razem z pieskiem.

  • section
    Wyczyść opcje
Szelki Guard Achtung! Achtung!

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Wymiary 20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategoria: Tag: