Szelki Guard Gęsty gąszcz

Szelki Guard Gęsty gąszcz

70.00110.00

Zaakcentuj nadchodzącą wiosnę i lato soczystą i świeżą zielenią. Gęsty gąszcz to kolejny wzór, w którym dobrze się będzie czuć zarówno pies jak i suczka. Awers zdobi plątanina listków, na rewersie znajdziesz drobne zielone konfetti. Jeżeli lubisz błyszczeć, dobierz do niego okucia z różowego złota, ale miętowe, żółte lub czarne będą się prezentować równie dobrze.

Szelki Guard to:
Bezpieczeństwo – bo nawet najbardziej gibki psi jogin nie będzie w stanie się z nich wydobyć.
Wygoda– konstrukcja szelek zapewnia optymalne dopasowanie do ciała psiaka a regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować je nawet do psów, które zmagają się z efektem jojo.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że psy różnią się między sobą kubaturą i potrafią przyjmować różne stany skupienia, najchętniej szelki wykonujemy na dokładny wymiar. W tym celu, po wybraniu szerokości taśmy i zbliżonego rozmiaru, kliknij opcję ”Dostosowanie rozmiaru”.

Sprawdź jak zmierzyć psa!

Uwaga!
* Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż czarny, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Clear
    • 0 zł
    • 0 zł
  • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

    • 15 zł
    • 4 zł

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga05 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm