promocja

SALE / Szelki Norweskie Retro 20mm

60.00 

Szelki norweskie w szerokości 20mm i rozmiarze S z czarnymi okuciami.

Jeżeli potrzebujesz poręcznego „uchwytu” do przytrzymania Twojego psa w kryzysowej sytuacji, gdy nęci go samotna różowa parówka na chodniku, szelki norweskie będą doskonałym rozwiązaniem.  Bardzo wygodne nie tylko dla psa, ale również właściciela, ponieważ zakłada się je bijąc wszelkie możliwe rekordy prędkości. Regulowana na rzep przednia obręcz minimalizuje ryzyko wybrania złego rozmiaru. Mimo wszystko zdajemy sobie sprawę, że psy różnią się między sobą kubaturą i potrafią przyjmować różne stany skupienia, dlatego istnieje możliwość uszycia szelek na dokładny wymiar – w tym celu trzeba wybrać opcję „dostosowanie rozmiaru”.

 

Sprawdź jak zmierzyć psa!

 

Brak w magazynie

ROZMIAR          OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ          PAS POD SZYJĄ

S                                                45-60cm                                         35-46cm

M                                              58-73cm                                         42-56cm

L                                                70-97cm                                         55-72cm

                                                     

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Kategoria: