Szelki Y – Easy On

125.00135.00

Szelki Y – Easy On polecamy psiakom, które są już dorosłe i nie podjadają po nocach – obręcz wokół szyi nie posiada regulacji, więc nie pomieści dodatkowych kilogramów 🙂 Na odcinku wokół klatki piersiowej znajdują się aż dwie klamry, dzięki którym zakładanie szelek jest wyjątkowo szybkie i wygodne – bez przekładania łap i potrójnego salta z półobrotu. Yeaah! Jeżeli Twój pies na spacerze zapomina, że na drugim końcu smyczy wlecze Ciebie po ziemi, możesz mu zrobić psikus i podpiąć karabinek do dodatkowego półkółka, które umieszczone jest na mostku. Taka alternatywa do szelek easy walk pozwoli Ci na lekkie skręcenie psiego ciała i przypomnienie, że w Waszym związku o kierunku spaceru decydujesz Ty!
Model szelek Y – Easy On polecamy szczególnie psiakom w typie chartów i whippetów – na nich zdecydowanie leżą najlepiej. Przód szelek podszyliśmy mięciutkim neoprenem, dlatego nawet delikatna whippecia szyjka nie ucierpi w kontakcie z nimi.
UWAGA – Czas realizacji szelek Y – Easy On jest nieco dłuższy i wynosi ok. 10 dni roboczych.

 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o mierzeniu szelek Y – Easy On, zapraszamy do obejrzenia filmiku na :

Szelki Y - Easy On
Clear
    • 5 zł
    • 0 zł
    • 4 zł
    Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

Uwaga!

1. Szelki szyte na miarę (z dostosowaniem rozmiaru) nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Mogą zostać zmodyfikowane na życzenie Klienta. Koszt takiej usługi wyceniany jest indywidualnie w zależności od zakresu modyfikacji.

2. Zanim wybierzesz konkretny wzór, sprawdź czy występuje w szerokości której potrzebujesz:

Wymiary20 × 20 × 20 cm
Kategoria: