Jak dojechać?

Nasza Pracownia mieści się przy ulicy Rydygiera 8, ale numer 8 to nie pojedynczy budynek, ale cały ogrodzony teren Instytutu Chemii Przemysłowej.  Najszybciej można się do nas dostać właśnie od ulicy Rydygiera, skręcając w małą uliczkę między przedszkolem a restauracją Kuchnia Żoliborz. Jeżeli przyjeżdżasz autem musisz pokonać szlaban (pobrać bilecik). Jeżeli pojawiasz się pieszo, to zapraszamy do przejścia przez wartownię przy szlabanie. Pieski oczywiście nie czynią nikomu problemu. Za szlabanem należy od razu skręcić w lewo, następnie jeszcze raz w lewo i potem prosto aż do budynku 20B. Wejście na klatkę znajduje się z lewej strony budynku – jest oznaczone tabliczkami – od tej samej strony, co wejście do restauracji Kuchnia Żoliborz. Na drugim piętrze zajmujemy w sumie 4 lokale – zapraszamy do drugich drzwi na prawo.

Bilet pobrany na szlabanie upoważnia do 1 godziny parkowania za darmo – trzeba go tylko zachować i zeskanować przy wyjeździe.

Przed planowanym przyjazdem koniecznie się z nami skontaktuj – bardzo często odwiedzają nas pieski lękowe lub agresywne. Chcielibyśmy, aby nasi Goście mijali się bez stresu i niepotrzebnych nerwów.

Do zobaczenia!