Adresówka Hauever

49.00 

Psom, które często są na gigancie i nie powracają radośnie do domu na zawołanie polecamy naszą adresówkę HAUEVER. Wykonana jest z haftowanej tkaniny podobnej do kordury, którą zapina się na mocny rzep wokół taśmy od szelek lub obroży. Nasza adresówka nie drażni psiego ucha – jest cicha, nie brzęczy jak jej metalowe koleżanki, co może prowadzić do frustracji psa. Dodatkowo haftowane napisy naniesione na identyfikator są widoczne z daleka. Możliwość odczytania numeru telefonu lub choćby imienia zagubionego psa z pewnej odległości to niewątpliwy atut. Nie każdy uciekinier pozwoli do siebie podejść obcej osobie. A jeśli często wymieniasz swojemu psu garderobę pamiętaj – adresówkę Hauever w szybki i bezproblemowy sposób można przepiąć z szelek na obrożę lub z obroży na szelki. Warunkiem jest tylko ta sama szerokość taśmy, z której wykonane są akcesoria.

Więcej o naszej adresówce możesz przeczytać TUTAJ

 

 

 

Clear
    Wyczyść opcje
  • Dla wrażliwych na dźwięki psów metalowe identyfikatory mogą być naprawdę uciążliwe, prowadzić do frustracji i niepokoju. W końcu psy mają o wiele czulszy słuch, nic więc dziwnego, że irytujący dźwięk, którego pochodzenia nie mogą zlokalizować, może negatywnie wpływać na ich samopoczucie i komfort. Dlatego cicha adresówka na rzep to opcja stanowczo przyjaźniejsza dla uszu.
  • Ponieważ zagubiony pies często panikuje i nie zawsze pozwala do siebie podejść, odczytanie tradycyjnej adresówki z dystansu może stanowić problem. Dlatego naszą sprawdziliśmy w terenie z różnych odległości. W przeciwieństwie do tradycyjnego identyfikatora na blaszce adresówkę Hauever można odczytać nie będąc bezpośrednio przy psie.
  • Na kodurze możemy wyhaftować dowolną treść. Imię psa i numer telefonu to tradycyjny przekaz. Jednak to nie oznacza, że z haftem nie można zaszaleć. Jeśli masz pieska, który nie lubi być zaczepiany lub chcesz o czymś poinformować spacerowiczów, napisz to na adresówce!
Waga 0.1 kg
Wymiary 6-7 × 2-4 cm
Szerokość taśmy

20 mm, 25 mm, 30mm, 35 mm, 40mm, 50 mm

Kolor tkaniny

Błękitny, Brązowy, Dżinsowy, Łososiowy, Niebieski, Niebiesko-fioletowy, Pomarańczowy, Zielony, Beżowy, Czarny, Czerwony, Fioletowy, Fuksja, Granatowy, Kobaltowy, Lazurowy, Lila, Miodowy, Morski, Neonowy żółty, Pudrowy róż, Różowy, Szary, Szmaragdowy, Żółty

SKU: Brak danych Kategoria: