Pytania i odpowiedzi

Czy możecie dostosować produkt do potrzeb mojego psa?

Jesteśmy bardzo elastyczni  – możemy wykonać smycz o niestandardowej długości, szelki guard z dodatkową klamrą i obróżkę z taśmy odwróconej rewersem do góry. Jeżeli masz szczególne życzenia i potrzeby napisz do nas na hau@hauever.pl.

Czym jest opcja dostosowanie rozmiaru/personalizacja?

Dostosowanie rozmiaru to inaczej wykonanie obroży/szelek na wymiar psa. Rozwiązanie to proponujemy właścicielom:
  • Psów, których obwód wypada na styku rozmiarówek. Po otrzymaniu np. obwodu szyi psa wykonamy obrożę, która będzie posiadała zapas regulacji zarówno w górę jak i w dół. Podobnie z szelkami.
  • Szczeniaków, które wciąż rosną. Po otrzymaniu obwodu szyi psa wykonamy obrożę, która będzie posiadała duży zapas regulacji tylko w górę i będzie “rosła razem z psem”.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia wysyłki 24-48 godzin w przypadku kuriera lub ok. 3 dni w przypadku paczkomatu.

Jaką obrożę wybrać?

Obroża półzaciskowa to produkt dedykowanym psom, których obwód głowy jest mniejszy od obwodu szyi i istnieje ryzyko wyswobodzenia się z tradycyjnego zapięcia z klamrą. Polecamy ją również psom o bujnej sierści – kółko do podczepiania smyczy dużo łatwiej znaleźć w półzacisku niż obroży z klamrą.
Obroża z klamrą to najbardziej popularne zapięcie – polecane jest psom, które mają problem z przełożeniem akcesoriów przez głowę. Obroża z klamrą posiada tylko jedno metalowe półkółko, co oznacza, że nie dzwoni przy każdym poruszeniu psa.

Jaki karabinek wybrać?

DSC09886