Pytania i odpowiedzi

Czy możecie dostosować produkt do potrzeb mojego psa?

Jesteśmy bardzo elastyczni  – możemy wykonać smycz o niestandardowej długości, szelki guard z dodatkową klamrą i obróżkę z taśmy odwróconej rewersem do góry. Jeżeli masz szczególne życzenia i potrzeby napisz do nas na hau@hauever.pl.

Czym jest opcja dostosowanie rozmiaru/personalizacja?

Dostosowanie rozmiaru to inaczej wykonanie obroży/szelek na wymiar psa. Po wybraniu tej opcji w parametrach produktu otworzą się okienka, w które będziesz mógł wpisać wymiar/wymiary pieska. Rozwiązanie to proponujemy właścicielom:

  • psów, których obwód wypada na styku rozmiarówek. Po otrzymaniu np. obwodu szyi psa wykonamy obrożę, która będzie posiadała zapas regulacji zarówno w górę jak i w dół. Podobnie z szelkami.
  •  szczeniaków, które wciąż rosną. Po otrzymaniu obwodu szyi psa wykonamy obrożę, która będzie posiadała duży zapas regulacji tylko w górę i będzie “rosła razem z psem”. W przypadku zamawiania produktu dla rosnącego psa, poprosimy o wpisanie takiej informacji do czerwonej ramki na uwagi przy podsumowaniu zamówienia.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Pracę nad akcesoriami rozpoczynamy w chwili dokonania przez Ciebie zakupu. Czas realizacji to 7-10 dni roboczych (dla zamówień złożonych z produktów z kategorii DOSTĘPNE OD RĘKI czas realizacji wynosi 1 dzień roboczy od momentu zaksięgowania wpłaty). Czas dostawy to 1-2 dni robocze (Paczkomat Inpost, kurier DHL).

Czy szelki guard będą odpowiednie dla mojego psa?

Guardy są najbardziej uniwersalną i zdrową propozycją dla wszystkich, którzy chcą się zaopatrzyć w szelki dla psa. Ich konstrukcja jest lekka i nie krępuje ruchów. Jeżeli chcesz posłuchać, co o szelkach Guard mówi zoofizjterapeuta i psi trener Paula Gumińska, koniecznie obejrzyj nasz film.

Czy lakierowane okucia mogą się wycierać I odpryskiwać?

Tak. Każda powłoka na metalowym okuciu, która narażona jest na działanie mechaniczne, z czasem będzie się wycierać. Jeżeli uderzymy karabinkiem o chodnik z dużej wysokości, może to spowodować usterkę na nim, jeżeli piesek chodzący na obroży bardzo ciągnie na smyczy, na półkółku, do którego jest ona podczepiana, szybko pojawią się przetarcia. Jeżeli tego typu ślady użytkowania będą Ci przeszkadzać w cieszeniu się spacerkami, to zachęcamy do kupienia akcesoriów z okuciami w kolorze srebrnego niklu – ich powierzchnia jest trwalsza od lakieru, choć nawet okucia galwanizowane mogą się z czasem wytrzeć.

Zauważyłam/łam na okuciach (półkółku, karabinku itp.) mały ślad wyglądający jak niedomalowanie. Czy mogę to zareklamować?

Mały, niedomalowany fragment okucia, który czasem widać w naszych produktach, to ślad po druciku, na którym zawieszony został element w trakcie lakierowania. Niestety aktualnie nie ma żadnej innej możliwości, by nanieść kolorową powłokę na nasze okucia bez estetycznych kompromisów. W związku z powyższym wspomniana ryska nie podlega reklamacji.

Jaką obrożę wybrać?

Obroża półzaciskowa to produkt dedykowanym psom, których obwód głowy jest mniejszy od obwodu szyi i istnieje ryzyko wyswobodzenia się z tradycyjnego zapięcia z klamrą. Polecamy ją również psom o bujnej sierści – kółko do podczepiania smyczy dużo łatwiej znaleźć w półzacisku niż obroży z klamrą.
Obroża z klamrą to najbardziej popularne zapięcie – polecane jest psom, które mają problem z przełożeniem akcesoriów przez głowę. Obroża z klamrą posiada tylko jedno metalowe półkółko, co oznacza, że nie dzwoni przy każdym poruszeniu psa.

Gdzie mogę obejrzeć wszystkie wzory HAUEVER?

Pełne zestawienie wszystkich wzorów, które aktualnie są w sprzedaży znajduje się w zakładce NASZE WZORY. Pod grafiką każdego z nich wypisane są szerokości, w których dany wzór aktualnie występuje. Jeżeli klikniesz w podświetloną na szaro nazwę, sklep przeniesie Ciebie do strony, na której znajdziesz wszystkie produkty wykonane w danym wzorze.

Jaki karabinek wybrać?

DSC098861