ETUI NA KUPOWORKI – GOLASY

40.00 

Nieprzyzwoity i obłędnie kolorowy wzór Golasy, to propozycja dla psiaków, które nie boją się widoku gołego zadka. Sprawne oko wypatrzy wśród tęczowego wzoru zabawne niuanse.

Ile to razy wychodziłeś na spacer z psami z ogromną reklamówką na zakupy jak rasowy kolekcjoner podwórkowych kup? Oddajemy w Twoje łapki produkt znacznie bardziej praktyczny – piękne i funkcjonalne etui na woreczki na kupy. Nasz pokrowiec na kupoworki jest leciutki, uszyty z dwóch warstw wodoodpornej tkaniny i zadrukowany w Waszych ulubionych wzorach. Doskonale nadaje się do podpięcia przy kółeczku od smyczy lub do szlufki w spodniach.

Jeżeli nie dysponujesz woreczkami, którymi mógłbyś go zapełnić, nie ma problemu! Możesz je zakupić w naszym sklepie:

Woreczki Erarh Rated – degradowalne:
Wszystkie opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, a zamiast plastikowych rolek wykorzystywany jest rdzeń z makulatury. Woreczki ulegają degradacji w ciągu bardzo krótkiego czasu – od kilku tygodni do 1-2 lat.

Woreczki Erarh Rated – kompostowalne:
W kontakcie woreczków z wilgotnym i ciepłym środowiskiem zostaną one „zjedzone” przez bakterie glebowe. Pod wpływem warunków atmosferycznych i przy udziale bakterii materiał rozkładaja się do pierwotnej postaci i wraca do gleby, z której wyrastają rośliny. To zamknięty cykl.

Waga 0.1 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Bon upominkowy

O WARTOŚCI 50 ZŁ., O WARTOŚCI 100 ZŁ., O WARTOŚCI 200 ZŁ.

Kategoria: Tag: