Obroża Półzaciskowa Achtung! Achtung!

59.00 75.00 

Kolekcja Achtung! została stworzona z myślą o psach:
– agresywnych
– lękliwych
– pracujących
– trenujących
– chorych
– w kwarantannie
– starych
– suk w trakcie cieczki lub takich, które po prostu nie mają ochoty na kontakt z ludźmi lub innymi psami.
Jeżeli w trakcie spacerów często napotykacie na życzliwych, ale nieco natrętnych ludzi, gotowych pogłaskać Waszego psa bez pozwolenia, jeżeli chcecie dać innym psiarzom zawczasu znać, że zbliżacie się z chorym psem, który nie może mieć kontaktu z kolegami, jeżeli trenujecie rozproszenia w ruchliwym miejscu miasta, ale obawiacie się nieustannych zaczepek ze strony przechodniów, to zapraszamy Was do wypróbowania naszej smyczy.
Dominującym kolorem we wzorze Achtung! jest żółć, która powszechnie uznana jest za barwę ostrzegawczą i wpisuje się w ideę Yellow Dog Project. Na awersie widnieje napis „NIE PODCHODŹ” natomiast rewers zawiera słowo „STOP”.

Wszystkim, którzy w swoich domach posiadają napakowane psiaki z większym obwodem karku od głowy, polecamy obrożę półzaciskową. Zastosowany w niej mechanizm uniemożliwia wyswobodzenie się psim uciekinierom i gibkim węgorzom – nigdy więcej psa na gigancie i naszego pościgu za nim po osiedlu 🙂

Uwaga!
* Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż STANDARD dla achtung! – CZARNY, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA OBROŻY PÓŁZACISKOWEJ:
– podszycie neoprenem
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard

* Zakres regulacji obroży nie uwzględnia długości paska zaciskowego:
XS, S – 6cm
M – 8cm
L, XL – 10cm

Clear

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby obroża jak najdłużej ''rosła'' razem z pieskiem.

  • section
    Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

WagaBrak danych
Wymiary20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategoria: Tag: