Obroża Półzaciskowa Golasy

Obroża Półzaciskowa Golasy

35.0051.00

Nieprzyzwoity i obłędnie kolorowy wzór Golasy, to propozycja dla psiaków, które nie boją się widoku gołego zadka. Sprawne oko wypatrzy wśród tęczowego wzoru zabawne niuanse. Obroża, szelki i smycz w tym wzorze najlepiej wyglądają z czerwonymi, żółtymi i lazurowymi okuciami.

Wszystkim, którzy w swoich domach posiadają napakowane psiaki z większym obwodem karku od głowy, polecamy obrożę półzaciskową. Zastosowany w niej mechanizm uniemożliwia wyswobodzenie się psim uciekinierom i gibkim węgorzom – nigdy więcej psa na gigancie i naszego pościgu za nim po osiedlu 🙂

Uwaga!
* Metalowe okucia nie lubią się ze słoną wodą – radzimy unikać kontaktu z morzem ponieważ mogą zardzewieć.
* Zakres regulacji obroży podany jest razem z długością paska zaciskowego:
S – 6cm
M – 8cm
L – 10cm
*Produkt z kolorem okuć i nitów innym niż czarny nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Clear
    • 0 zł
    • 0 zł
  • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

    • 10 zł

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm