Obroża z klamrą Żółte Robaki

45.00 66.00 

Obroża z klamrą to klasyczne i bardzo popularne rozwiązanie zapięcia psa. Posiada nylonowy zatrzask firmy Duraflex, który jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, kontakt z wodą oraz tajemną siłę Mordoru… Oprócz tego jest lekko wygięty, dzięki czemu doskonale przylega do psich krągłości.

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż STANDARD dla żółtych robaków – CZARNE, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

!Żółte robaki wpadają w pomarańcz, więc kolor na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego!

PERSONALIZACJA DLA OBROŻY Z KLAMRĄ:
– podszycie neoprenem
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard

Clear
  • UWAGA!
    Jeśli chcesz aby podszycie neoprenem pokrywało całą długość obwodu szyi psiaka - skontaktuj się nami.
    Pamiętaj, że biorąc standardowy rozmiar i regulację obroży, część neoprenu może się schować i nie będzie w użyciu.

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby obroża jak najdłużej ''rosła'' razem z pieskiem.

    Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Wymiary 20 × 20 × 20 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Obroża z klamrą Żółte Robaki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategoria: Tagi: ,