Obroża ze sprzączką Wanta

59.00 100.00 

Obroża ze sprzączką to produkt dla tych, którzy nie ufają nawet najlepszym klamrom z plastiku, klamrom metalowym, półzaciskom, instytucjom rządowym oraz FBI. Polecamy ją: silnym psom, które samym spojrzeniem wyginają metalowe trzepaki, pieskom, które potrzebują obroży wyściełanej mięciutkim jak pluszaczek podszyciem, futrzakom, których długa sierść często jest przycinana plastikową lub metalową klamrą na zatrzask. Obroże na sprzączkę możecie kupić w dwóch wariantach – z okuciami z powłoką ze srebrnego niklu oraz w wersji premium – z różowym złotem.

Uwaga! Przy intensywnym użytkowaniu mokrej obroży z neoprenem kolor czerwony lub bordowy może farbować sierść.

Uwaga!
Obroże ze sprzączką, które są personalizowane NIE podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA OBROŻY ZE SPRZĄCZKĄ TO:
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard
Standardem dla sprzączki WANTA jest kolor CZARNY
– kolor neoprenu inny niż standard dla danego wzoru
STANDARDOWE NEOPRENY DLA WANTY: CZARNY, CZERWONY, LAZUR

Clear

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby obroża jak najdłużej ''rosła'' razem z pieskiem.

  • section
    Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi powłoka z lakieru lub różowego złota.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

Wymiary 20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategoria: Tag: