Plakat PIESKI SĄ JAK CHIPSY

25.00 

Skosztowałeś życia z psem i wciąż Ci mało? Mógłbyś się obłożyć kundelkami a potem dobrać jeszcze maltańczyka, owczarka niemieckiego i chihuahue? Czujesz wieczne nienasycenie pieskowe? Doskonale Cię rozumiemy! Bo pieski są jak chipsy i nie można wziąć tylko jednego. Wyznajesz podobną zasadę? W takim razie nasz plakat jest w sam raz dla Ciebie! Możesz go również podarować osobie, która tak jak Ty kocha swoje futra.

Plakat zaprojektowała Alicja Użarowska, która jest ekstremalnym połączeniem Artysty i Crazy Dog Lady. Rysuje całe życie nieprzerwanie, od kiedy pierwszy raz dostała kredkę do ręki. Tak samo intensywnie otacza się dużą ilością psów na raz. Obecnie jest to sześć hiper aktywnych psów pasterskich. Na co dzień pracuje przy projektowaniu wizualnym gier komputerowych. Wolne chwile poświęca na ilustrowanie swoich przygód i treningi sportowe z psami

  • Nasza grafika świetnie się też sprawdzi jako plakat do salonu lub pokoju dziecięcego. Podkreślisz nim wyjątkowy charakter miejsca i swoje zainteresowania.
  • Sceny z życia Psiego Rodzica uwieczniliśmy na papierze 200 gram/mat – format A3
  • Każdy plakat wysyłany w usztywnianym kartonie, z którego możesz zrobić zabawkę węchową dla psiaka.
  • Jeżeli chcesz obejrzeć pozostałe nasze plakaty, zajrzyj TUTAJ.
Wymiary42 × 30 cm
SKU: plakat-01 Kategorie: ,