Saszetka treningowa Ale jaja

125.00 

Czy w Twoich kieszeniach od kurtki mieszka mięsny jeż?
Czy przy płaceniu drobnymi w sklepie wypadają Ci z kieszeni parówki ?
Niesiesz za sobą woń rybnego batona, choć w zasadzie nie jesz mięsa?

Nasza pakowna saszetka treningowa pomieści te wszystkie skarby.
Uszyliśmy ją z dwóch rodzajów wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny, która zapobiega nasiąkaniu w trakcie deszczu, a od środka pilnuje, by smaczkowy tłuszczyk nie wydostał się na zewnątrz.
Saszetka posiada montowany na rzep wkład, który po każdym treningu możesz wypiąć, przemyć mokrą szmatką lub wyprać w pralce. Jeżeli do saszetki nalejesz wody, może posłużyć za alarmową turystyczną miskę na postoju w długiej trasie, która przez kilka minut utrzyma wodę.
Saszetkę można zamknąć jednym dotknięciem palca – na jej brzegu wszyliśmy 4 kryte magnesy, które wytrzymają nawet szaleńczy bieg za psem – nic się nie wysypie.
Możesz ją przytroczyć do własnego ulubionego paska lub wybrać jeden z naszych zapinanych na klamrę – czarny wykonany z taśmy polipropylenowej oraz kolorowy – w jednym z naszych wzorów. Nasze paski znajdziesz TUTAJ. Każdy z pasków posiada półkółko, do którego możesz podczepić kupownik i smycz lub szarpak.
Naszą saszetkę polecamy osobom, które na co dzień pracują z psami, aktywnie trenują sporty kynologicznie lub potrzebują wygodnej torebki, która pomoże przy skarmianiu psa w trakcie długich spacerów.

WZÓR “ALE JAJA”
Twój pies może wcielić się w prawdziwego kucharza jajecznych specjałów dzięki wzorowi “Ale Jaja”! Ten wyjątkowy motyw to nie tylko urocze jajka sadzone udające kwiaty. To także świetna okazja dla Twojego psa, aby wykazał się humorem i zamiłowaniem do humorystycznych dodatków!

Twój pies teraz może stać się ekspertem od jajek w zestawie akcesoriów “Ale Jaja”. Będzie dobrym i pięknym towarzyszem na spacerze oraz da się poznać jako prawdziwy znawca gotowania jajek sadzonych!

Pozwól, aby wzór “Ale Jaja” stał się nieodłącznym elementem garderoby Twojego psa – przecież życie z nim to nieustanna zabawa w różnorodnych odsłonach!

Wymiary saszetki (mierzone na płasko):

Wysokość – 17cm

Szerokość w najszerszym miejscu – 20cm

Szerokość otworu szlufki – 5cm

Pranie w pralce – temperatura maksymalna 30, odwirowanie maksymalne 800 obrotów na minutę.

Waga0.1 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
Bon upominkowy

O WARTOŚCI 50 ZŁ., O WARTOŚCI 100 ZŁ., O WARTOŚCI 200 ZŁ.

Kategoria: Tag: