Smycz miejska MIŁOŚĆ

65.00 79.00 

Niejednokrotnie myśleliśmy o tym jak i czy obchodzić walentynki. Czyż takie walentynki nie powinny trwać codziennie? Owszem, według nas zdecydowanie powinny.
Wychodząc naprzeciw tym rozważaniom przygotowaliśmy coś w rodzaju idealnego prezentu na walentynki – zarówno dla niej jak i dla niego. Jest to bowiem prezent dla Waszego psa – smycz, obroża i szelki, a najlepiej cały komplet w naszym nowym wzorze „MIŁOŚĆ”. Po takich walentynkach miłość między Wami wznieci się na wysokość podhalańskiej watry i z pewnością szybko nie zgaśnie!

Wzór MIŁOŚĆ
Wędrówka przez życie nie zawsze usłana jest różami. Na krętej drodze możemy napotkać na różne wybuchy, na ludzi o nieprzewidywalnych wobec nas intencjach, na węży kusicieli – niełatwo zmierzyć się z tymi wszystkimi przeciwnościami, a zakręty na naszej ścieżce lubią się niebezpiecznie zacieśniać. Jednakże w naszym świecie istnieje forma miłości bezwarunkowej – jest to uczucie naszych piesków wobec nas i vice versa. Spacer z psem koi nerwy, a połączenie naszej ręki ze smyczą i dalej z obrożą lub szelkami, które stykają się z psim ciałem jest jak bezpośrednie połączenie serc. Na cześć tego wspaniałego, przenoszącego góry, gorącego i niegasnącego uczucia powstał nasz nowy wzór o zupełnie wprost wybrzmiewającej nazwie „MIŁOŚĆ”. AVE nasze pieski, AVE MY!

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru, lub kolorem okuć innym, niż STANDARD (dla wzoru MIŁOŚĆ jest to kolor czarny), nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA SMYCZY MIEJSKICH:
– podszycie rączki neoprenem
– kolor okuć inny niż standard
– dodatkowe półkółko
– wydłużenie smyczy

Długość całkowita smyczy jest liczona razem z karabińczykiem.

Clear
  • section
    Wyczyść opcje

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga0.2 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: ,