Szelki guard MIŁOŚĆ

89.00 139.00 

Niejednokrotnie myśleliśmy o tym jak i czy obchodzić walentynki. Czyż takie walentynki nie powinny trwać codziennie? Owszem, według nas zdecydowanie powinny.
Wychodząc naprzeciw tym rozważaniom przygotowaliśmy coś w rodzaju idealnego prezentu na walentynki – zarówno dla niej jak i dla niego. Jest to bowiem prezent dla Waszego psa – smycz, obroża i szelki, a najlepiej cały komplet w naszym nowym wzorze „MIŁOŚĆ”. Po takich walentynkach miłość między Wami wznieci się na wysokość podhalańskiej watry i z pewnością szybko nie zgaśnie!

Wzór MIŁOŚĆ
Wędrówka przez życie nie zawsze usłana jest różami. Na krętej drodze możemy napotkać na różne wybuchy, na ludzi o nieprzewidywalnych wobec nas intencjach, na węży kusicieli – niełatwo zmierzyć się z tymi wszystkimi przeciwnościami, a zakręty na naszej ścieżce lubią się niebezpiecznie zacieśniać. Jednakże w naszym świecie istnieje forma miłości bezwarunkowej – jest to uczucie naszych piesków wobec nas i vice versa. Spacer z psem koi nerwy, a połączenie naszej ręki ze smyczą i dalej z obrożą lub szelkami, które stykają się z psim ciałem jest jak bezpośrednie połączenie serc. Na cześć tego wspaniałego, przenoszącego góry, gorącego i niegasnącego uczucia powstał nasz nowy wzór o zupełnie wprost wybrzmiewającej nazwie „MIŁOŚĆ”. AVE nasze pieski, AVE MY!

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru, lub kolorem okuć innym, niż STANDARD (dla wzoru MIŁOŚĆ jest to kolor czarny), nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA SZELEK GUARD:
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard
– uchwyt na rękę
– dodatkowe półkółko na brzuchu

Clear

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby szelki jak najdłużej ''rosły'' razem z pieskiem.

  • section
    Wyczyść opcje
Szelki guard MIŁOŚĆ

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: ,