Szelki Guard Robaki

75.00 115.00 

Wibrujące kolory i szalony wzór w glizdy, robale i poczwarki czyli street wear dla psiaków. Propozycja zarówno dla chłopaków i dziewczyn, Najlepsze akcesoria dla psów na miejskie wojaże i zdjęcia na tle graffiti. Możesz zaszaleć przy nich z kolorem – wyglądają doskonale zarówno z czerwonymi, żółtymi i różowymi okuciami.

Szelki Guard to:
Bezpieczeństwo – bo nawet najbardziej gibki psi jogin nie będzie w stanie się z nich wydobyć.
Wygoda– konstrukcja szelek zapewnia optymalne dopasowanie do ciała psiaka a regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować je nawet do psów, które zmagają się z efektem jojo.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że psy różnią się między sobą kubaturą i potrafią przyjmować różne stany skupienia, najchętniej szelki wykonujemy na dokładny wymiar. W tym celu, po wybraniu szerokości taśmy i zbliżonego rozmiaru, kliknij opcję ”Dostosowanie rozmiaru”.

Sprawdź jak zmierzyć psa!

Uwaga!
* Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż STANDARD dla robaków – CZERWONY, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Clear
  • 10 zł
  • 0 zł

  Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby szelki jak najdłużej ''rosły'' razem z pieskiem.

 • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

  • 15 zł
  • 4 zł
  • 5 zł
  Wyczyść opcje
Szelki Guard Gęsty gąszcz

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm