Szelki Guard W drzewach

75.00115.00

Zielony wzór dla tęskniących za lasem. Geometryczne choinki to uniwersalna propozycja zarówno na lato jak i zimę, jednocześnie dla chłopaków i dziewczyn. Najlepiej wygląda z miętowymi i czarnymi okuciami. Jeżeli chciałbyś, aby obroża, szelki lub smycz nabrały świątecznego wyrazu, wybierz okucia czerwone.

Szelki Guard to:
Bezpieczeństwo – bo nawet najbardziej gibki psi jogin nie będzie w stanie się z nich wydobyć.
Wygoda– konstrukcja szelek zapewnia optymalne dopasowanie do ciała psiaka a regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować je nawet do psów, które zmagają się z efektem jojo.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że psy różnią się między sobą kubaturą i potrafią przyjmować różne stany skupienia, najchętniej szelki wykonujemy na dokładny wymiar. W tym celu, po wybraniu szerokości taśmy i zbliżonego rozmiaru, kliknij opcję ”Dostosowanie rozmiaru”.

 

Sprawdź jak zmierzyć psa!

Uwaga!
* Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż czarny, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Clear
  • 5 zł
  • 0 zł

  Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby szelki jak najdłużej ''rosły'' razem z pieskiem.

 • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

  • 15 zł
  • 4 zł
  • 5 zł
Szelki Guard Gęsty gąszcz

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Kategoria: Tag: