Wodoodporna obroża HEXA – Evening Hug Sessions

65.00 75.00 

Jeśli Twój pies jest słodką przylepą, to z pewnością doceni wodoodporną obrożę w kolorze Evening Hug Sessions. 

Najnowocześniejsze trendy miejskiego stylu wskazują na to, że połączenia sportu i elegancji budzą pożądanie. Jak największa uniwersalność i praktyczność jest w cenie. Dlatego w Hauever postanowiliśmy podążać ścieżką naszych obserwacji, tworząc nową obrożę ze sprzączką. Wodoodporna, nierdzewiejąca, elastyczna, wygodna, odporna na przetarcia obroża zyskała bardzo estetyczną sprzączkę, która produkt użytkowy podnosi do rangi designerskiego w stylu urban. Taśma obroży ma elegancki wzór plastra miodu. Przyjemny w dotyku poliuretan sprawia, że obroża jest odporna na pot, chemikalia, promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Clear
  • *Szerokość taśmy

    *Obwód szyi psa

    Wyczyść opcje

Postaw na pewne rozwiązania

Wodoodporna obroża treningowa z kolekcji WHATEVER WEATHER by HAUEVER jest produktem na wskroś funkcjonalnym i praktycznym. Spis jej zalet jest bardzo długi, a do najważniejszych można zaliczyć to, że jest bardzo wytrzymała, lekka, wodoodporna i zachowuje odpowiednią elastyczność w każdej temperaturze.

Materiał

Obroża wykonana jest z antybakteryjnej taśmy PVC. Materiał w strukturze plastra miodu, z którego zrobione są wodoodporne obroże treningowe jest najnowocześniejszym substytutem taśm skórzanych pochodzenia zwierzęcego – są one całkowicie wegańskie! Obroża jest łatwa w czyszczeniu – po spacerze wrzuć ją pod bieżącą wodę i będzie jak nowa! Wykonana jest z plastycznego materiału, nie nasiąka wodą, a w dodatku możecie dopasować ją do swoich upodobań, ponieważ oferujemy duży wybór kolorów!

Trwałość

Elastyczny i przyjemny w dotyku poliuretan chroni wnętrze taśmy wykonane z mocnego polichlorku winylu (PVC). Dzięki TPU taśmy są odporne na przetarcia, wodę, chemikalia, pot, bakterie, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne oraz spełniają wymagania niezbędne do uzyskania certyfikatów REACH i ROHS. W trakcie użytkowania nasze obroże nie rozciągają się oraz zachowują odpowiednią elastyczność zarówno podczas mrozów jak i upałów.

Dobierz szerokość obroży do Twojego psa

Jeśli nie wiesz jaką szerokość obroży wybrać, zerknij tutaj. Dysponujemy dużym wyborem opcji, na pewno znajdziesz idealną obrożę dla swojego psa!

 

Jeśli szukasz wodoodpornej smyczy miejskiej, przepinanej lub linki treningowej, koniecznie zapoznaj się z naszą całą kolekcją WHATEVER WEATHER by HAUEVER.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag: