Wodoodporna obroża treningowa HEXA – Muddy Brain

60.00 70.00 

Jeśli jesteś miłośnikiem przygody, scyzoryków, termosów i survivalu z pewnością docenisz kolor Muddy Brain!

Treningowa obroża z kolekcji WHATEVER WEATHER by HAUEVER jest wodoodporna, bardzo wygodna i posiada szybkie zapięcie na wytrzymałą klamrę Duraflex®. Obroża idealnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych – nie straszne jej błoto, piasek, śnieg – wystarczy przemyć pod ciepłą wodą i będzie jak nowa!

Clear
  • *Szerokość taśmy

    *Obwód obroży z klamrą

    Wyczyść opcje

Postaw na pewne rozwiązania

Wodoodporna obroża treningowa z kolekcji WHATEVER WEATHER by HAUEVER jest produktem na wskroś funkcjonalnym i praktycznym. Spis jej zalet jest bardzo długi, a do najważniejszych można zaliczyć to, że jest bardzo wytrzymała, lekka, wodoodporna i zachowuje odpowiednią elastyczność w każdej temperaturze.

Materiał

Obroża wykonana jest z antybakteryjnej taśmy PVC. Materiał w strukturze plastra miodu, z którego zrobione są wodoodporne obroże treningowe jest najnowocześniejszym substytutem taśm skórzanych pochodzenia zwierzęcego – są one całkowicie wegańskie! Obroża jest łatwa w czyszczeniu – po spacerze wrzuć ją pod bieżącą wodę i będzie jak nowa! Wykonana jest z plastycznego materiału, nie nasiąka wodą, a w dodatku możecie dopasować ją do swoich upodobań, ponieważ oferujemy duży wybór kolorów!

Trwałość

Elastyczny i przyjemny w dotyku poliuretan chroni wnętrze taśmy wykonane z mocnego polichlorku winylu (PVC). Dzięki TPU taśmy są odporne na przetarcia, wodę, chemikalia, pot, bakterie, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne. Spełniają wymagania niezbędne do uzyskania certyfikatów REACH i ROHS. W trakcie użytkowania nasze obroże nie rozciągają się oraz zachowują odpowiednią elastyczność zarówno podczas mrozów jak i upałów.

Dobierz szerokość obroży do Twojego psa

Jeśli nie wiesz jaką szerokość obroży wybrać, zerknij tutaj. Dysponujemy dużym wyborem opcji, na pewno znajdziesz idealną obrożę dla swojego psa!

 

Jeśli szukasz wodoodpornej smyczy miejskiej, przepinanej lub linki treningowej, koniecznie zapoznaj się z naszą całą kolekcją WHATEVER WEATHER by HAUEVER.

Obwód obroży z klamrą

L: ok. 40-62 cm, M: ok. 32-47 cm, S: ok. 27-37 cm, XS: ok. 21-29 cm

SKU: Brak danych Kategoria: Tag: