ETUI NA KUPOWORKI – ŚWINIOMYCIE

40.00 

Ile to razy wychodziłeś na spacer z psami z ogromną reklamówką na zakupy jak rasowy kolekcjoner podwórkowych kup? Oddajemy w Twoje łapki produkt znacznie bardziej praktyczny – piękne i funkcjonalne etui na woreczki na kupy. Nasz pokrowiec na kupoworki jest leciutki, uszyty z dwóch warstw wodoodpornej tkaniny i zadrukowany w Waszych ulubionych wzorach. Doskonale nadaje się do podpięcia przy kółeczku od smyczy lub do szlufki w spodniach.

* POKAZANA NA ZDJĘCIU STRONA KUPOWNIKA NIE ZAWIERA ŻADNEGO ELEMENTU WZORU, NATOMIAST PO DRUGIEJ STRONIE ZNAJDUJE SIĘ PŁYWAJĄCY  PIESEK

Jeżeli nie dysponujesz woreczkami, którymi mógłbyś go zapełnić, nie ma problemu! Możesz je zakupić w naszym sklepie:

Woreczki Erarh Rated – degradowalne:
Wszystkie opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, a zamiast plastikowych rolek wykorzystywany jest rdzeń z makulatury. Woreczki ulegają degradacji w ciągu bardzo krótkiego czasu – od kilku tygodni do 1-2 lat.

Woreczki Erarh Rated – kompostowalne:
W kontakcie woreczków z wilgotnym i ciepłym środowiskiem zostaną one „zjedzone” przez bakterie glebowe. Pod wpływem warunków atmosferycznych i przy udziale bakterii materiał rozkładaja się do pierwotnej postaci i wraca do gleby, z której wyrastają rośliny. To zamknięty cykl.

Waga 0.1 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Bon upominkowy

O WARTOŚCI 50 ZŁ., O WARTOŚCI 100 ZŁ., O WARTOŚCI 200 ZŁ.

Kategoria: Tag: