Pasek do aparatu Ale jaja

79.00 

Gdy Twój pies śpi, podkradasz mu obrożę i przymierzasz przed lustrem? Może poszukujesz gadżetu, który jeszcze bardziej podkreśli i zaakcentuje Wasze metafizyczne połączenie? A może po prostu uwielbiasz robić zdjęcia i rozglądasz się wygodnym paskiem do aparatu komponującym się z outfitem Twojego psa?
Jeśli tak, to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie 🙂
Nasz pasek jest wykonany z miękkiej poliestrowej taśmy, wykończonej wstawką z ekologicznej skóry z wytłoczonym logotypem Hauever. Możesz go zamówić w surowej postaci lub wymoszczonej mięciutkim jak pluszaczek neoprenem.

Szerokość taśmy – 3,5 cm
Długość całego paska – 100-125 cm

WZÓR “ALE JAJA”
Twój pies może wcielić się w prawdziwego kucharza jajecznych specjałów dzięki wzorowi “Ale Jaja”! Ten wyjątkowy motyw to nie tylko urocze jajka sadzone udające kwiaty. To także świetna okazja dla Twojego psa, aby wykazał się humorem i zamiłowaniem do humorystycznych dodatków!

Twój pies teraz może stać się ekspertem od jajek w zestawie akcesoriów “Ale Jaja”. Będzie dobrym i pięknym towarzyszem na spacerze oraz da się poznać jako prawdziwy znawca gotowania jajek sadzonych!

Pozwól, aby wzór “Ale Jaja” stał się nieodłącznym elementem garderoby Twojego psa – przecież życie z nim to nieustanna zabawa w różnorodnych odsłonach!

Waga0.1 kg
Wymiary100-125 cm
Kategoria: Tag: