Smaczkopaczka Cukierek albo Sikus

95.00 

Czy w Twoich kieszeniach od kurtki mieszka mięsny jeż?
Czy przy płaceniu drobnymi w sklepie wypadają Ci z kieszeni parówki ?
Niesiesz za sobą woń rybnego batona, choć w zasadzie nie jesz mięsa?

Nasza pakowna saszetka pomieści te wszystkie skarby.
Uszyliśmy ją z dwóch rodzajów wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny, która zapobiega nasiąkaniu w trakcie deszczu, a od środka pilnuje, by smaczkowy tłuszczyk nie wydostał się na zewnątrz. W górnej części smaczkopaczka zamykana jest poprzez ściągnięcie troczka, co pozwala na swobodne brykanie z psem bez ryzyka zgubienia parówkowych nagród.
Saszetkę można przytroczyć do własnego ulubionego paska lub wybrać jeden z naszych zapinanych na klamrę – czarny wykonany z taśmy polipropylenowej oraz kolorowy – w jednym z naszych wzorów. Nasze paski znajdziesz TUTAJ.
Saszetka zawiera również nylonowy karabinek, dzięki któremu możesz ją przypiąć do szlufki w spodniach lub plecaku.
Naszą Smaczkopaczkę polecamy osobom, które na co dzień pracują z psami, aktywnie trenują sporty kynologicznie lub potrzebują wygodnej torebki, która pomoże przy skarmianiu psa w trakcie spacerów.

WZÓR “CUKIEREK ALBO SIKUS”

W HAUEVER Halloween spotyka czworonogi! Przenosimy magię tego wyjątkowego święta do świata Twojego psa, prezentując zjawiskowe akcesoria w specjalnym, uroczo-przerażającym wydaniu. Zamienią one Twojego psa w małego bohatera przebieranej imprezy. Dodadzą też makabrycznie dużo stylu w trakcie codziennych spacerów. Przygotuj swojego bohatera na niezapomnianą przygodę w duchu Halloween. Z naszymi akcesoriami Twój pies będzie gotowy na karnawałowy sezon pełen zabawy i magii. Spędź ten wyjątkowy czas razem z nami i swoimi psami! 🎃🐾 Razem stworzymy niesamowite wspomnienia z tegorocznej halloweenowej imprezy!

Pozwól, aby wzór “Cukierek albo Sikus” stał się nieodłącznym elementem garderoby Twojego psa – przecież życie z nim to nieustanna zabawa w różnorodnych odsłonach!

Pranie w pralce – temperatura maksymalna 30, odwirowanie maksymalne 800 obrotów na minutę.

Waga 0.1 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Bon upominkowy

O WARTOŚCI 50 ZŁ., O WARTOŚCI 100 ZŁ., O WARTOŚCI 200 ZŁ.

Kategoria: Tag: