Smycz Przepinana Moczarka

73.00 80.00 

Bardzo nieoczywista Moczarka raz zdaje się mieć czarne tło, a innym razem fioletowe. Listki są zielone, ale w promieniach słońca nabierają turkusowej poświaty. Jeżeli Twój piesek jest równie zmienny i nietuzinkowy, to z całą pewnością będzie to wzór dla niego. Moczarka pięknie wygląda z okuciami w kolorze czarnym, lila, mięta, lazur oraz z powłoką z różowego złota.

Smycz przepinana to dobre rozwiązanie dla psów, których główną życiową misją jest penetrowanie wszystkich zakątków na trasie codziennego spaceru, a zwłaszcza poza nią. Jest znacznie dłuższa od smyczy miejskiej (2,5m oraz 3 m), ale dystans, który dzieli przewodnika od psa można swobodnie regulować w zależności od tego, czy chcemy mu towarzyszyć we WSZYSTKICH momentach, czy jednak zostawimy mu odrobinę intymności 🙂

Uwaga!
Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż czarny, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Clear
    • 0 zł
  • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

    • 12 zł

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga 05 kg
Wymiary 20 × 20 × 20 cm
Kategoria: Tag: