Szelki Guard Moczarka

89.00 139.00 

Bardzo nieoczywista Moczarka raz zdaje się mieć czarne tło, a innym razem fioletowe. Listki są zielone, ale w promieniach słońca nabierają turkusowej poświaty. Jeżeli Twój piesek jest równie zmienny i nietuzinkowy, to z całą pewnością będzie to wzór dla niego. Moczarka pięknie wygląda z okuciami w kolorze czarnym, lila, mięta, lazur oraz z powłoką z różowego złota.

Szelki Guard to:
Bezpieczeństwo – bo nawet najbardziej gibki psi jogin nie będzie w stanie się z nich wydobyć.
Wygoda– konstrukcja szelek zapewnia optymalne dopasowanie do ciała psiaka a regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować je nawet do psów, które zmagają się z efektem jojo.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że psy różnią się między sobą kubaturą i potrafią przyjmować różne stany skupienia, najchętniej szelki wykonujemy na dokładny wymiar. W tym celu, po wybraniu szerokości taśmy i zbliżonego rozmiaru, kliknij opcję ”Dostosowanie rozmiaru”.

 

Sprawdź jak zmierzyć psa!

Uwaga!
* Produkty personalizowane, np. z dostosowaniem rozmiaru lub kolorem okuć innym niż STANDARD dla moczarki – CZARNY, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

PERSONALIZACJA DLA SZELEK GUARD:
– dostosowanie rozmiaru
– kolor okuć inny niż standard
– uchwyt na rękę
– dodatkowe półkółko na brzuchu

Clear

    Zaznacz jeżeli chcesz aby regulacja była dostosowana w taki sposób, żeby szelki jak najdłużej ''rosły'' razem z pieskiem.

  • section
    Wyczyść opcje
Szelki Guard Moczarka

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga05 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
SKU: Brak danych Kategoria: Tag: