SMYCZ MIEJSKA MOCZARKA

SMYCZ MIEJSKA MOCZARKA

35.0060.00

Bardzo nieoczywista Moczarka raz zdaje się mieć czarne tło, a innym razem fioletowe. Listki są zielone, ale w promieniach słońca nabierają turkusowej poświaty. Jeżeli Twój piesek jest równie zmienny i nietuzinkowy, to z całą pewnością będzie to wzór dla niego. Moczarka pięknie wygląda z okuciami w kolorze czarnym, lila, mięta, lazur oraz z powłoką z różowego złota.

Jeżeli Twój pies osiągnął 15 stopień wtajemniczenia posłuszeństwa wobec człowieka i w trakcie spacerów grzecznie chodzi przy nodze, to smycz miejska będzie doskonała na wspólne wyjścia. Możesz wybrać spośród trzech szerokości, dwóch długości i 11 wzorów. Dla psów o różnych gabarytach przygotowaliśmy dwa rodzaje karabinków w kilku kolorach. Także zrób sobie herbaty, weź psa na kolana i miłego wybierania! 🙂

Uwaga! Produkt z kolorem okuć i nitów innym niż czarny nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Clear
  • 0 zł
  • 0 zł
  • 3 zł
 • Wybierz, jeżeli chcesz, aby Twój produkt posiadał wprasowane elementy odblaskowe.

  • 12 zł
  Wyczyść opcje

KARABINKI
Lubimy szaleć z kolorem, dlatego wszystkie karabinki, które stosujemy, są malowane proszkowo lakierem. Małe karabinki dedykowane są psim okruszkom poniżej 12 kg. Dla psów o większych gabarytach, które potrafią szarpnąć na smyczy proponujemy karabinki duże, które stanowią również skuteczne narzędzie do samoobrony podczas nocnych spacerów w nieciekawych okolicach 😉

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.

Waga0.2 kg
Wymiary20 × 20 × 20 cm
Kategoria: Tag: