Szelki Y-Easy On

189.00 

Szelki Y – Easy On polecamy psiakom, które są już dorosłe i nie podjadają po nocach – obręcz wokół szyi nie posiada regulacji, więc nie pomieści dodatkowych kilogramów 🙂 Na odcinku wokół klatki piersiowej znajdują się aż dwie klamry, dzięki którym zakładanie szelek jest wyjątkowo szybkie i wygodne – bez przekładania łap i potrójnego salta z półobrotu. Yeaah! Jeżeli Twój pies na spacerze zapomina, że na drugim końcu smyczy wlecze Ciebie po ziemi, możesz mu zrobić psikus i podpiąć karabinek do dodatkowego półkółka, które umieszczone jest na mostku. Taka alternatywa do szelek easy walk pozwoli Ci na lekkie skręcenie psiego ciała i przypomnienie, że w Waszym związku o kierunku spaceru decydujesz Ty! Model szelek Y – Easy On polecamy szczególnie psiakom w typie chartów i whippetów – na nich zdecydowanie leżą najlepiej. Przód szelek podszyliśmy mięciutkim neoprenem, dlatego nawet delikatna whippecia szyjka nie ucierpi w kontakcie z nimi.

Uwaga! Garniturek jest szyty całkowicie na miarę Waszego psiaka. Szanse na to, że trafią się dwie identyczne pary szelek są równe znalezieniu czarnej dziury. Z tego względu szelki Y-Easy On nie podlegają zwrotowi ani wymianie!

Sprawdź jak zmierzyć psa!

Clear
    Wyczyść opcje

OKUCIA
Ponieważ zależy nam na lekkości psiego żywota, w naszych produktach stosujemy produkowane na zamówienie lekkie okucia. Są wystarczająco duże, by móc trafić w nie po omacku karabinkiem, gdy wychodzimy zaspani z psem na nocne siku. Ich wytrzymałość wzmacnia zgrzew, a estetykę podnosi czarny lakier, którym są powlekane.

TAŚMA
Lekka i supermocna. Zadrukowana w procesie (uwaga, trudne słowo) sublimacji, co wszystkim kolorom daje cudowną moc trwania i trwania aż do wyginięcia rodzaju ludzkiego.

NITY
W naszych produktach stosujemy nity kaletnicze, obustronnie zbijane, które są przeznaczone do łączenia ze sobą skór i bardzo grubych materiałów. Wytrzymują ciężar i szarpanie dorodnego ludzkiego samca zaraz po obiedzie z deserem.